Wasz samochód zaczął spalać więcej paliwa niż dotychczas? Zauważyliście, że praca silnika jest nierównomierna, a z samochodu wydobywa się więcej spalin niż zwykle? To klasyczne objawy problemów z filtrami w samochodzie. Jeśli je zauważycie, nie zwlekajcie.

Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub przyjedźcie na miejsce, aby jak najszybciej przeprowadzić diagnozę DPF i zapobiec dalszemu niszczeniu komponentów. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić nawet do zatarcia silnika.

Warto też pamiętać, że brak lub niesprawny DPF mogą wiązać się z konsekwencjami finansowymi. Grozi za nie kara grzywny do 500 złotych oraz zatrzymanie dowodu rejestracyjnego auta przed odpowiednie służby. Jeśli chcecie Państwo tego uniknąć, skontaktujcie się z nami. Regenerujemy i wymienimy elementy, oczyszczamy je, a także doradzamy, jak je eksploatować, aby zwiększyć ich żywotność.

REGENERACJA FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH DPF FAP
Tomasz Słomiński
ul. Buforowa 52a
52-131 Wrocław
+48 669 264 461
regeneracjadpffap@gmail.com

Skontaktuj się z nami

Treść wiadomości:
Firma:
Imię i nazwisko:
Email:
Zgody:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę Tomasza Słomińskiego z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Buforowej 52a na potrzeby realizacji zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochorny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Tomasz Słomiński. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.